logo

Split unit airco

In deze plaatsen levert AV Klimaattechniek split unit airco's.

Split Unit Airco Delden

Split unit Airco VeenhuizenSplit unit Airco in Delden

De warme zomerdagen staan alweer voor de deur, heerlijk! Alleen binnenshuis wordt het altijd nét iets te warm. 
Wij van AV-klimaattechniek zorgen ervoor dat u ook binnen in een aangename temperatuur vertoeft. 
Met ons Split Unit Airco's of Multi Split Airco bent u altijd voorzien van de door u gewenste temperatuur. 
Want, de meeste van onze Split Unit Airco's of Multi Split Airco's kunnen zowel koelen als verwarmen, dit doen zij ook nog eens energiezuinig en fluisterstil. Daarnaast zijn onze Split Unit Airco's en Multi Split Airco's vaak nog voordeliger dan uw huidige CV installatie.

Wilt u meer informatie? Ons team staat voor u klaar!

Ga verder naar de webshop of Neem contact op

Een split Unit Airco in Delden 

Ons team kijkt graag samen met u naar uw wensen. Of het nu uw huis, caravan, woonboot of een geheel kantoorpand is, samen met u kijken wij naar wat het beste bij uw situatie past. 
Bij AV-klimaattechniek kiest u voor het totale pakket. Wij plaatsen niet alleen uw Airco, maar zorgen ook voor het plaatsen en het onderhoud. 

Contact over een split airco in Delden

Ons team van Av-klimaattechniek staat voor u klaar!

Bent u benieuwd welke Airco het beste bij u in Delden of een andere plaats) past? \Of ook u kunt besparen op uw energiekosten? (in sommige gevallen (bedrijven) kunt u zels profiteren van een subsidie) Neem dan snel contact met ons op! Bel via 085-1305706 of stuur een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . AV-klimaattechniek heeft de kennis en ervaring om u optimaal van dienst te kunnen zijn voor een split unit airco in Delden. 

 

Ga verder naar de webshop of Neem contact op