logo

Split unit airco

In deze plaatsen levert AV Klimaattechniek split unit airco's.

Split unit Airco Dongeradeel

Split unit Airco DongeradeelSplit Unit Airco in Dongeradeel

Zowel 's zomers als 's winters vertoeven in een aangename en fijne temperatuur, dit klinkt als iets onmogelijks!
Toch niet!
Wij leveren multi split airco's en split unit airco's die zowel kunnen koelen en verwarmen. Én onze split unit airco's en multi split airco's zijn energiezuinig en fluisterstil. Alleen maar voordelen toch! 

Bent u in Dongeradeel of omgeving op zoek naar een Airco? Wij zorgen ervoor dat u zo snel mogelijk de best bij uw situatie passende airco in huis heeft. 

Ons team staat voor u klaar om samen met u te kijken naar welke airco het beste past bij uw situatie. 

 

Av-klimaattechniek helpt u graag verder!

Samen met u kijken wij graag naar uw huidige situatie en naar welke airco hier het beste bij past. Of het nu uw kantoorruimte, winkelpand, caravan, woonkamer of woonboot is, wij zorgen ervoor dat u overal voorzien bent van de juiste temperatuur. 
Ons team van deskundige monteurs staat voor u klaar. Neem snel contact met ons op!

AV Klimaattechniek staat garant voor:

  • Correcte installatie volgens de hoogste installatie normen.
  • Klantgericht, deskundig, betrouwbaar en flexibel 
  • Bij storingen staan wij 24 uur per dag voor u klaar.
  • Het gebruik van producten met de hoogste kwaliteit en-energienormen.
  • Al onze ervaren monteurs zijn F Gassen en VCA gediplomeerd.

Ons team van Av-klimaattechniek staat u graag te woord, samen met u kijken wij graag naar welk split unit airco of multi split airco bij uw wensen aan sluit. Neem vrijblijvend eens contact met ons op. Bel via 085-1305706 of stuur een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . AV-klimaattechniek heeft de kennis en ervaring om u optimaal van dienst te kunnen zijn voor een split airco in Dongeradeel

 

Ga verder naar de webshop of Neem contact op